JEE-O sprchy

JEE-O

Značka JEE-O

JEE-O je holandská značka volně stojících sprch,  umyvadlových, sprchových i vanových baterií, umyvadel a volně stojících van. Všechny modely se vyznačují jednoduchým a minimalistickým designem.

Značka vytvořil v roce 2004 Lammert Moermann. Od té doby se značka značně rozrostla a sortiment  je nyní k dispozici po celém světě.

Sprchy a baterie

JEE-O_sprcha_soho_01Sprchy i baterie jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou ve variantách matné nebo leštěné.

K mnohým modelům zahradních sprch lze přidat i systém 365 nezámrzný za každého počasí. S tímto systémem není třeba venkovní sprchu na zimu demontovat a lze ji používat až do teploty -30°C.

Údržba sprchy je minimální. Ocelové sprchy stačí jednou za čas zbavit vápenných map pomocí měkkého hadříku a speciálního přípravku na nerez. Žádná složitá údržba, čištění a uklízení na zimu, jako u jiných typů sprch, není potřeba. Instalační systém je jednoduše napojen přímo na domovní vodovodní řad.

Vany a umyvadla

JEE-O-by-DADO-moloko-basin-JEE-O-pure-basin-high-moodUmyvadla a vany JEE-O od DADO vynikají minimalistickým designem a organickými tvary. Jsou vyrobeny z velmi pevného materiálu z kombinace křemenné horniny a pryskyřice nazývaného “ DADOquartz“.  Materiál je velmi odolný proti poškrábaní. Všechny vany jsou vybaveny integrovaným přepadovým systémem.