JEE-O sprchy

JEE-O

Značka JEE-O

JEE-O je holandská značka volně stojících sprch,  umyvadlových, sprchových i vanových baterií, umyvadel , volně stojících van a koupelnových doplňků. Všechny modely se vyznačují jednoduchým a minimalistickým designem.

Značku vytvořil v roce 2004 designér Lammert Moermann. Od té doby se značka značně rozrostla a sortiment  je nyní k dispozici po celém světě.

 

Sprchy a armatury

JEE-O_sprcha_soho_01Sprchy i armatury jsou vyrobeny z matné broušené nebo černé nerezové oceli.  Veškeré sprchy lze používat jako venkovní sprchy k bazénu, vířivce či sauně a jsou vhodné i pro instalaci ve vnitřní koupelně.

K mnohým modelům zahradních sprch lze přidat i systém 365 nezámrzný za každého počasí. S tímto systémem není třeba venkovní sprchu na zimu demontovat a lze ji používat až do teploty -30°C.

Údržba sprchy je minimální. Nerezové sprchy stačí jednou za čas zbavit vápenných map pomocí měkkého hadříku a speciálního přípravku na nerez. Žádná složitá údržba, čištění a uklízení na zimu, jako u jiných typů sprch, není potřeba. Instalační systém je jednoduše napojen přímo na domovní vodovodní řad.

Vany a umyvadla

JEE-O-by-DADO-moloko-basin-JEE-O-pure-basin-high-moodVany a umyvadla JEE-O vynikají minimalistickým designem a organickými tvary. Jsou vyrobeny z velmi pevného materiálu z kombinace křemenné horniny a pryskyřice nazývaného “ DADOquartz“. K dispozici jsou v bílé barvě.

Materiál DADOquartz

       • je velmi odolný proti poškrábání a skvrnám
       • je stálobarevný
       • dobře udržuje teplotu vody
       • neporézní materiál odolný vůči růstu mikroorganismů a bakterií
       • jednoduchá údržba

 Na vany a umyvadla se vztahuje záruka 25 let.

 Všechny vany jsou vybaveny integrovaným přepadovým systémem.